Čašník/čka pre Hotel v Irsku, Výhodné ubytovanie a strava zabezpečené hotelom + Tipsy. Vhodné pre jednotlivcov aj páry., Študenti s praxou su vítaný!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
2 476 - 2 730 EUR/mesiacK platu sú dostupné Tipsy - sprepitné pre Barman a Čašníci Hotelové ubytovanie a strava za výhodných podmienok !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Írsku, hľadáme na pozíciu Čašníkov, Barmanov: vhodné pre jednotlivcov aj páry aj skupinu kamarátov, vhodné aj pre Študentov min na 3 mesiace.

Irska rep.: Wicklow Nat park.

Platové podmienky :

  • €12.70 - €14.00/hod „brutto“ (podľa skúsenosti)
  • €571     – €630      týždenne
  • €2.476 – €2.730   mesačne
  • €29.718 – €32 760 rok
  • Plate je počítany pri odpracovní 45h/týždeň. (Sezona Maj-Okt)
  • + Tipsy sprepitné k platu pre F&B (Čašníci,Barmani)
  • Výplata každých 14 dni v týždni na účet.
  • od €13.00-€16.00 – Kuchár „Chef de Partie“ (v záležitosti skúsenosti)

+ Výhodné ubytovnie a strava zabezpečená hotelom pre Irsko!.
+ Pracuje sa (45 hod v týždni počas sežony MAJ-OKT)
"plat v záležitosti od skúsenosti a praxe v danom odbore"
Výplata na účet každých 14 dní .
Ubytovanie a strava zabezpečene hotelom.

Lacné ubytovanie a strava zabezpečená denne počas Vášho pobytu.
Pracovné skúsenosti na pozícii su požadovné. Znalosť ANJ sa vyžaduje B1 level schopnosť komunikácie v práci so spolupracovníkmi. Možnosť práce pre jednotlivcov alebo kamarátky /ti, pári ale aj študentí.
Možnosť práce dlhodobo na dobu neurčito pre študentov 3 mesiace.
Pracovná zmluva s Hotelom pre Irsko. Pre Holandsko agentúra.

  • Dobré platové podmienky.
  • Lacné ubytovanie a strava zabezpečená Hotelom.
  • Stabilná práca , garancia hodín a zárobku.
  • Vhodné aj pre absolventov Hotelovej školy -študenti.
  • Zmluva priamo s Hotelom (Irsko)
  • Nízke vstupné náklady.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Možnosť pracovného postupu v práci.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia dani z krajín EU.

V prípade záujmu nám zašlite životopis v ANJ + profil foto s Vašim súhlasom, na email : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Rodinné Hotely v Irsku. Turistický hotel v Národnom parku. Prekrásna Irska scenéria v okolí hotela.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník/čka, Barman.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelierstvo, Gastro-reštauračné služby, zákaznícky servis, Ubytovacie služby. Hotelové alebo komerč

Počet rokov praxe

2

  1. Prax aspoň 1-2 roky a viac v odbore.
  2. Znalosť ANJ  B1-B2 level .
  3. Komunikatívny, flexibilný, pracovity.
  4. Zvládne zadané úlohy v práci.
  5.  Ochotný pracovať 6 dni v týždni.
  6.  Samostatnosť v práci.
  7. Orientovaný pre zákaznícky servis.
  8. Ochota pracovať 3 mesiace alebo celú sezonu  !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Eštočák,
Tel.: +421944258690
E-mail: poslať životopis
ID: 4822587  Datum zveřejnění: 4.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 476 EUR/mesiac