Specialista kvality - i pro čerstvé absolventy!

Středočeský kraj

Popis pozice

Máš technické vzdělání a základní povědomí o součástkách v automobilech? Nebo jsi prostě jen nadšenec, který se ve volném čase v autech rád "vrtá" a chtěl by jsi se tomu věnovat naplno? Domluvíš se navíc ještě i anglicky a máš rád výzvy? Pak se přidej k nám...

... hledáme nového parťáka/parťačku na naše oddělení kvality, někoho, kdo má pozitivní vztah k autům, kdo by rád kombinoval práci v provozu s prací v kanceláři a komu nevadí občasné cestování.

Náplň práce:

  • řešení problému s kvalitou dodávaných elektro dílů

  • nastavování kontrolních mechanismů

  • sběr dat z výroby

  • hledání a navrhování opatření

  • komunikace závad a jejich řešení s dodavateli

  • občasné služební cesty (ČR i zahraničí)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

  • základní orientace v technické dokumentaci

  • AJ na úrovni běžné komunikace

  • záliba v automobilovém průmyslu velkou výhodou

  • běžná práce na PC

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní práci s možností růstu

  • flexibilní pracovní dobu

  • zajímavé finanční ohodnocení od 40.000Kč výše (dle zkušeností)

  • roční bonusy a osobní prémie

  • dotované stravování

  • příspěvky na benefitní konto

  • 25 dní dovolené

  • a řadu dalších benefitů...

Pokud Tě nabídka zaujala, reaguj prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová