Tester

Zlínský kraj

Popis pozice

Zakládáme digitální revoluci ve výrobě pneumatik. Hledáme seniornější testery, kteří se budou podílet na vývoji aplikací, které mají dopad na desítky našich závodů po celém světě.

Technologie, se kterými pracujeme:

C#, Micro – services, Docker, Edge computing.

Chcete pracovat v mezinárodním prostředí, kde se budete neustále rozvíjet? Přihlaste se!

  • Řízení testovacích procesů našich výrobních aplikací

  • Vývoj frameworku pro automatizované testování

  • Hodnocení a analýza výsledků testů

  • Spolupráce s dalšími členy mezinárodního týmu, kde můžete zdokonalit svou angličtinu

Profil kandidáta

  • Dobré komunikační schopnosti a iniciativa

  • Zkušeností s automatizovaným testováním na úrovni mediora, rádi uvítáme seniorní manuální testery, kteří se chtějí naučit automatizované testovaní

  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Stabilní sehraný tým s neformální atmosférou

  • Práci v mezinárodní společnosti s dobrým jménem

  • Zajímavé finanční hodnocení a bonusy za odvedenou práci

  • Pravidelné vzdělávání a školení

  • Teambuildingy a firemní akce dle vaši chuti (drakiády, plesy, bruslení, maratony)

  • 5 týdnů dovolené

  • Cafeterie

  • Dotované obědy

  • Zaměstnanecké slevy

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Kurzy angličtiny

  • Benefity pro zdraví (sauna, tréninky s instruktorem..)

  • Možnost home office

  • Využití moderních technologii

  • Příležitost kariérního růstu

  • Skvělou firemní kulturu, kde se bude cítit jako doma

  • Staráme se o vaše zdraví, proto vám zajistíme preventivní lékařské prohlídky

  • Flexibilní pracovní dobu, rozložení je na vás

  • Nástup ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daria Onufriiets
+420773769193
ID: 4833368  Datum zveřejnění: 18.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.