Technická podpora do oddělení servis/ náhradní díly - Rudná

Středočeský kraj

Popis pozice

Naše pozice vyžaduje komunikaci v anglickém jazyce, protože budete pracovat s mezinárodními zákazníky. Důležitý je také technický orientovaný přístup, schopnost číst technickou dokumentaci a porozumění technickým parametrům. Váš úkol bude zajišťovat objednávky od zákazníků, spravovat servisní služby a řídit objednávky náhradních dílů.

Nabízím zajímavou práci v mezinárodní společnosti v lokalitě Rudná u Prahy. Možnost i zahraničních cest, případně relokaci do zahraničí, pakliže o to kandidát projeví zájem.

ABSOLVENTI STROJAŘI - SKVELÁ MOŽNOST NASTARTOVAT KARIÉRU

  • Poskytování skvělého zákaznického servisu.

  • Zpracování objednávek náhradních dílů a servisních služeb.

  • Podpora v rozvoji servisních smluv a preventivní údržby.

  • Správa cen náhradních dílů.

  • Udržování servisního plánu.

  • Poskytování cenových nabídek náhradních dílů a servisních služeb zákazníkům a obchodním partnerům.

  • Příprava informací pro fakturaci zákazníkům a následná komunikace.

  • Poskytování další podpory zákazníkům po prodeji.

  • Spolupráce s dalšími odděleními.

Profil kandidáta

  • 1-3 roky zkušeností v podobné pozici

  • Technické vzdělání SŠ/VŠ - možno i kandidát, který nedodělal VŠ, ale má technický přehled.

  • Analytický a praktický přístup k práci se silnými dovednostmi řešení problémů.

  • Technický zaměření včetně schopnosti číst technické výkresy.

  • Vynikající komunikační dovednosti

  • Anglický jazyk na úrovni B2/C1 - denní komunikace

Nabízíme

  • Možnosti učení a kariérního postupu, včetně možnosti růstu do role projektového manažera.

  • Notebook, mobilní telefon

  • Možnost mezinárodních cest

  • 5 dní dovolené nad rámec

  • Měsíční příspěvek 1 000 Kč na Benefit kartu.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4827160  Datum zveřejnění: 10.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.