Reagujte bez životopisu

Skladník – 5 týdnů dovolené, volné večery a víkendy

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost na pozici skladníka a s ovládáním vysokozdvižného vozíku? Staňte se pánem našeho skladu v Čakovicích! U nás máte jistotu pravidelné pracovní doby od pondělí do pátku, bez nočních směn nebo práce o víkendech. Přidáte se k nám?

Co vás u nás čeká:

  • Samostatná práce ve skladu
  • Příjem a expedice zboží pro e-shopy našich klientů a jejich marketingových produktů
  • Manipulace s vysokozdvižným vozíkem
  • Práce na počítači, převážně v Excelu a ve skladových aplikacích
  • Komunikace se zákazníky
  • Občasný rozvoz zboží za klienty

Co vám nabízíme:

  • Až 30 000 Kč měsíčně – po zapracování vám mzdu rádi navýšíme
  • Pracovní dobu 8:00 – 16:30 od pondělí do pátku
  • Spolupráci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Produkty našich klientů za lepší cenu
  • Slevu na kartu MultiSport
  • Sklad v Čakovicích (Praha 9)

Co potřebujeme, abyste měl/a:

  • Předchozí pracovní zkušenost ve skladě
  • Osvědčení na vysokozdvižný vozík nebo ochotu si jej dodělat
  • Znalost práce na počítači (MS Office, skladové aplikace, ...)
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Spanelová
Tel.: +420739040530
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku