Field application engineer

PEGATRON Czech s.r.o.

Místo práce
Berlín, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2024

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Klíčová je komunikace mezi dodavateli, výrobními závody a zákazníky (Mexiko, Tchaj-wan, Německo, Čína).
  • Řízení týmu: mentor pro tým lidí, workflow
  • Reportování a analýza dat pro zákazníka
  • Školení v zahraničí o produktech, organizační struktuře, výrobním procesu (Mexiko, Tchaj-wan)
  • Pracovní prostředí: kancelář, sklad, výroba
  • Pondělí až pátek, flexibilita v řešení neočekávaných situací
  • Smlouva na dobu určitou: minimálně 1 rok

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Konkurenceschopná mzda
  • Penzijní připojištění
  • 20 +5  dnů dovolené navíc za každý odpracovaný rok
  • Firemní auto zajistí společnost
  • Sick days

Informace o náboru

V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.
Výběrové řízení bude 2 kolové. 1 kolo je možno absolvovat na dálku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Polský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
8D reports - Pokročilý
Čtení výkresů - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • 3+ let praxe v elektrotechnickém, automobilovém průmyslu (kvalita nebo FAE) a dalších relevantních oborech výhodou; nebo rovnocennou kombinaci vzdělání a praxe
  • Dobrá znalost elektrotechniky (software, hardware)
  • Čtení technických výkresů
  • 8D Zpráva, porozumění požadavkům na kvalitu
  • Excel, úroveň 3
  • Angličtina na úrovni B2, němčina na úrovni B2, polština výhodou
  • Samostatnost, proaktivita, komunikativnost napříč oddělením, pro-zákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PEGATRON Czech je hrdým členem skupiny PEGATRON Corporation sídlící na Tchaj-wanu. Historie založení české pobočky sahá do roku 2004. Naše obchodní činnost nabízí zákazníkům širokou škálu služeb v oblasti výroby, servisu a skladování elektroniky.

Těšíme se na spolupráci!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Diana Hasalová
Tel.: +420703426445
E-mail: poslat životopis
ID: 4825612  Datum zveřejnění: 9.5.2024