Obchodní zástupce pro Moravu se služebním automobilem (strojírenství)

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu, který pracuje s prémiovým produktem pro celosvětového lídra trhu? Hledáte prostředí menší firmy, kde Vám umožní kariérně se posouvat?

Pakliže jste člověk s technickým backgroundem, baví Vás aktivní komunikace se zákazníky a máte angličtinu, dejte nám o sobě vědět.

  • péče o stávající klienty

  • rozvoj obchodních aktivit v regionu Morava

  • odborné poradenství u zákazniků ohledně produktů

  • péče o zákaznická data v rámci CRM systémů

  • spolupráce s technickým a marketingovým oddělením

  • spolupráce s vedením společnosti v rámci novinek, inovací

  • reporting

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost s technickým obchodem ( strojírenství, petrochemický průmysl)

  • angličtina na úrovni B1/B2 - komunikace pouze s mateřskou společností

Nabízíme

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • variabilní složka k fixní mzdě (až 75 % mzdy)

  • 2 dny v týdnu práce z domova

  • 1000 kč každý měsíc v podobě benefitní karty

  • 1000 kč příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • flexibilní pracovní doba

  • firemní akce

  • jazykové kurzy

  • možnost karierního růstu

  • hrazená školení

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová